BEYAZ SAÇA ÇÖZÜM

BEYAZ SAÇA ÇÖZÜM

Yaşantımızda görüntümüzün tamamlayıcı unsurlarından biri olan saçlar bazen istenmedende olsa bazılarımızda beyaz saça dönüşür ve bir çoğumuzda bu beyaz saça çözüm arayışına gireriz.

Peki beyaz saça çözüm nedir, beyazlayan saçları tekrar eski rengine döndürmek mümkün mü? Ve eski rengine dönen saçlar kalıcı olarak mı döner yoksa bu geçici bir süreç olup saç uzadıkça aşağıdan yeni gelen saç sapı tekrar beyaz yada siyah çıkma durumu ne olur?

Problemin nedeni bulunursa beyaz saça çözüm bulma o kadar kolaylaşır fakat bu konuda yani beyaz saça çözüm için şu ana kadar yapılan çalışmalar ne diyor. Bilim adamları konu hakkında neler bulmuş neler yayınlamış ve sorunun çözümü noktasında neler sarfetmişler.

Bu yazı Beyaz Saç kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>